Zakázkové značení

Zakázkové značení

Ekonomická a rychlá varianta značení

Pokud nepotřebujete nebo z nějakého důvodu nemůžete pořizovat některou ze značících technologií, ale přesto potřebujete značit menší série výrobků, je pro vás ideální využít naší službu zakázkového značení.

Kolik kusů vám na zakázku označíme?

Zakázkové značení provádíme již od jednoho kusu značeného výrobku, v případě potřeby si tedy můžete nechat na zakázku označit celou sérii nebo jen několik kusů.

Výhody značení na zakázku

Pokud využijete možnosti značit své výrobky na zakázku, odpadá nutnost investice do značící technologie. Jakožto externí dodavatel zakázkového značení neseme náklady na otestování a správné nastavení parametrů značení.

Navíc máte jistotu, že značení bude provedeno v maximální kvalitě, jakožto dodavatel značících technologií máme dostatek zkušeností s výběrem nejvhodnější značící technologie s ohledem na konkrétní materiál a s nastavením ideálních parametrů značení.

V rámci značení na zakázku nabízíme dvě moderní značící technologie

Špičkovou a v současnosti velmi žádanou variantou je laserové gravírování, které zaručuje vysokou a profesionální kvalitu výsledného vzhledu značení a umožňuje značit i velmi křehké materiály.

Druhá možnost je značení mikroúderem, které představuje levnější, ale stále dostatečně výkonnou variantu značení na zakázku s profesionálním a trvanlivým výsledkem.

Nejste si jisti, kterou technologii použít, případně zvažujete jiný způsob značení na zakázku? Neváhejte nás kontaktovat za účelem konzultace.

Máte dotazy?

Jsme tu, abychom vám pomohli nalézt optimální řešení.