">

Značení mikroúderem

Značení mikroúderem

Mikroúder je moderní metoda značení dílů nebo výrobků, při které se značení provádí rychlými údery značícího hrotu do značeného materiálu.

Pokud potřebujete mikroúderem značit menší výrobní sérii, kvůli které by se vám nevyplatila investice do mikroúderového systému, můžete s výhodou využít naší služby značení mikroúderem na zakázku.

Jaké materiály lze mikroúderem značit?

Mikroúder umožňuje značit veškeré tvrdé materiály, jako kov, plasty, ale i keramické materiály nebo sklo. Typický případ využití značení mikroúderem jsou kovové nebo plastové výrobní štítky.

Značící hrot mikroúderového zařízení lze efektivně použít až do tvrdosti značeného povrchu 63 HRC.

Proč zadat značení mikroúderem firmě Pramark?

Jakožto dlouholetý dodavatelem mikroúderových systémů máme dostatek zkušeností s volbou správných parametrů značení (síla úderu, hloubka, kadence) v závislosti na značeném materiálu a požadavku na výsledný vzhled.

Vždy disponujeme dostatečnou výrobní kapacitou, která je vám k dispozici. Pracujeme ve velmi krátkých dodacích termínech.

Jaký mikroúderový systém ke značení používáme?

Používáme francouzské mikroúderové systémy Multi4 značky Technomark. Při značení mikroúderem používáme software, který umožňuje importovat či vytvořit libovolnou grafiku, například vaše firemní logo.

V případě dotazů či zájmu o bližší konzultaci nás neváhejte kontaktovat na telefonu: (+420) 251 561 029.

Máte dotazy?

Jsme tu, abychom vám pomohli nalézt optimální řešení.